Вы здесь
Главная > Общество > Для учасників АТО та їх сімей провели фотосесію

Для учасників АТО та їх сімей провели фотосесію

У родині наша сила

Експонати виставки «У родині наша сила», що розмістилася у виставковому залі «Філантроп», – це двадцять світлин, кожна з яких є зворушливим сімейним портретом. Її особливість в тому, що глави сімей на цих фото – мужні захисники Сумщини, які нещодавно повернулися із зони антитерористичної операції.

У родині наша сила

За словами організаторів виставки, а саме директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяни ШЕВЧЕНКО, до участі у фотосесії запросили 20 сімей. Ідея була колективною, а втілювала її фотограф-початківець Катерина АНОХІНА.

У родині наша сила1

Окрім виставкових фотографій, розміщених у виставковому залі «Філантроп», організатори виставки видали невеличкі книги, у які, крім фото, вмістили історії про ці родини.

Завітали на виставку і самі герої світлин. Вони розповідали про себе та фотографувалися разом зі своїми портретами.

У родині наша сила2

«Мій чоловік воював під Маріуполем, і, звичайно, йому було нелегко, – розповіла Людмила РОМАНЕНКО з села Бобрик Роменського району. – Але навіть не можу висловити, як важко було нам із сином Владиславом. Недоспані ночі, хвилювання, ми щораз заглядали на телефон в очікуванні дзвінка. І таки дочекалися свого героя додому».

А от родина Коваленків із Сум свого бійця чекала близько двох років.

У родині наша сила3

«Пішов добровольцем у 2014 році, – розповідає глава сім’ї Леонід КОВАЛЕНКО. – Воював у батальйоні «Донбас». Не хочу говорити про війну. Але скажу, що там найбільше не вистачало дружини Оксани і діточок».

… На світлинах усміхнені родини із палаючими люблячими очима. Дивишся на них і розумієш – таких людей ніщо не зламає, навіть війна їх не розлучить, адже вони – близькі люди, родина, сім’я.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top