Вы здесь
Главная > Политика > Прокуратура Сумщини закрила справу щодо Семена Салатенка

Прокуратура Сумщини закрила справу щодо Семена Салатенка

Прокуратура Сумщини закрила справу щодо Семена Салатенка

Аудіозаписи, які фігурували у цій справі, не можуть бути використані як докази – заявляють правоохоронці.

На сесії Сумської обласної ради, яка відбулась 2 грудня минулого року, підставою для відставки Семена САЛАТЕНКА, який на той час очолював облраду, став аудіозапис, невідомо ким зроблений. Опоненти діючого голови звинуватили його у тиску на головного лікаря наркодиспансеру.

Позаяк ця справа набула неабиякого резонансу, прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею 27, частина 4/ статтею 366, частина 1 «Підбурювання до підроблення офіційного документа».

І ось стало відомо – справа закрита. За словами прес-секретаря прокуратури Наталії НАУМЕНКО, оскільки запис був зроблений без санкції суду, експертизу щодо його приналежності провести неможливо. Отже, у суді він не може бути використаний як доказ.

«Я говорив ще тоді, що ніяким чином не тиснув на лікаря і в жодному разі не підбурював його до незаконних дій. Відкрито заявляв – хай правоохоронці розслідують цю справу. І ось підсумок. Тепер чекаю на вибачення тих, хто займається наклепом та фальсифікаціями», — сказав Семен Салатенко, депутат обласної ради і солдат 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади у коментарі media.sumy.ua.

Фото: Цензор.нет

comments powered by HyperComments
Top