Вы здесь
Главная > Политика

Самые актуальные политические новости Сум, Сумской области и Украины. Обзоры, аналитика, экспертные прогнозы, точки зрения депутатов разных уровней. Только своевременная, объективная и сбалансированная информация.

У Сумах збирають підписи за безоплатний проїзд для «дітей війни»

Ініціативна група літніх сумчан, яким на час закінчення Другої світової війни не виповнилось 18 років, вимагає від сумської мерії права безкоштовно користуватись громадським транспортом у Сумах.

Миколаївська дільнична лікарня отримала допомогу від депутата

Депутат Білопільської районної ради Василь Буйволенко виділив депутатські кошти на потреби дільничної лікарні Миколаївської селищної ради. Член фракції «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Василь Буйволенко спрямував на потреби медичного закладу 10 тисяч гривень зі свого депутатського фонду. Завдяки виділеним коштам лікарня закупила нові меблі і тонометри. За словами депутата-укропівця, заклади охорони здоров’я в сільській місцевості…

У Сумах закликають місцеву владу виділяти грошову допомогу батькам новонароджених

З такою ініціативою виступив голова міської організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Володимир Штейнінгер. За його словами, молодим родинам недостатньо тих «дитячих грошей», які виділяє держава.

Народні депутати: «Сумигаз» має перерахувати неправомірно завищені тарифи

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), має зобов’язати операторів газорозподільних систем здійснити перерахунок та змінити режим нарахування для всіх побутових споживачів, щодо яких було застосовано завищену норму 9,8 куб. м газу для однієї особи на місяць.

Закон про деокупацію вигідний владі, а не Україні – заява УКРОПу

Проект закону № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», який ухвалила Верховна Рада, вигідний передусім владі та олігархам, та аж ніяк не українському народу. Про це йдеться в офіційній заяві УКРОПу.

УКРОП не голосуватиме в другому читанні за законопроект щодо деокупації Донбасу – заява партії

Депутати від УКРОПу не голосуватимуть у другому читанні за законопроект № 7163 «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Про це йдеться в офіційній заяві політсили.

Дорослі як діти: благодійники поєднали приємне для вихованців обласного будинку дитини з корисним для самого закладу

Голова Сумської міської організації УКРОПу Володимир Штейнінгер та лідер місцевого молодіжного крила Валентин Галушко разом з партійцями відвідали комунальний лікувально-профілактичний заклад «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини». Укропівці подарували вихованцям іграшки, а для найменшої групи закладу – електроплитку для підігріву дитячих сумішей та молока. Дорослі разом з дітьми малювали, робили фігурки з пластиліну, дарували добрий настрій.

Мешканці багатоповерхівок у Сумах масово відмовляються здавати ключі від теплопунктів представникам «Сумитеплоенерго»

Уповноважені багатоквартирних будинків, котрі відповідають за теплові пункти, провели нараду спільно з експертами та юридичним департаментом сумського осередку «Українського об’єднання патріотів». Разом з правниками вони виробили спільну позицію: вимога тепловиків надати вільний доступ (ключі) до теплопунктів є незаконною, оскільки суперечить чинному законодавству й зачіпає майнові інтереси споживачів теплоенергії.

Сумські укропівці врятували пораненого атовця

Чоловік залишився в чужому місті без грошей на квиток до Дніпра, де він лікується після поранень на фронті. Допомогли учаснику АТО дістатися до місця призначення сумські укропівці. Вони купили чоловікові квиток на автобус, нагодували його і проводили з автовокзалу. Історія атовця, який розповів про свої життєві обставини, вражає.

У вихованців обласного будинку дитини — нові друзі

Сумські укропівці зустрілися з керівництвом обласного спеціалізованого будинку дитини — у новому році партійці допомагатимуть лікувально-профілактичному закладу вирішувати ті чи інші проблеми, а вихованцям даруватимуть гарний настрій, ігрові свята, солодощі.

2018-й має стати останнім роком для корупціонерів – голова політради УКРОПу

2017 рік не став для України переломним. Натомість він продемонстрував справжню мету сьогоднішніх можновладців – відбудувати у країні авторитаризм і продовжувати грабувати Україну та її громадян, як це робило попереднє керівництво держави. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова політради УКРОПу, народний депутат Тарас Батенко.

Правоохоронці розслідують обставини привласнення понад тисячі гектарів землі в Лебединському районі

Це стало відомо з відповіді обласного прокурора на депутатський запит голови фракції УКРОПу в Сумській облраді Владислава Лугового щодо земельної оборудки у с. Патріотівка Лебединського району.

Транспортне сполучення в Краснопільській ОТГ буде налагоджене в Новому році

Рейсові автобуси курсуватимуть між с. Чернеччина та с.м.т. Краснопілля, що входять до однієї об’єднаної громади. Раніше такого сполучення не було. Приміський маршрут «Краснопілля –  Чернеччина» з’явиться після проведення райдержадміністрацією конкурсу перевізників.

Кролевчани допомогли з ремонтом бойової машини в зоні АТО

Міський голова Кролевця, що на Сумщині, разом з двома депутатами міської ОТГ укропівцями Олександром Дячком та Володимиром Демченком, а також бойовим побратимом Володимиром Фірсовим профінансували ремонт і транспортування в зону АТО двигуна бойової машини, що несе чергування в 30 бригаді Другого реактивного дивізіону.

УКРОП домігся ухвалення закону щодо індивідуальних лічильників природного газу (ВІДЕО)

21 грудня Верховна Рада ухвалила проект закону № 5722 «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу». Документ ухвалили за основу та в цілому 325 голосами.

Сумський УКРОП домігся прийняття у Верховній Раді Закону про індивідуальні лічильники і заборону відключень газу

Верховна Рада України ухвалила за основу та в цілому Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу». 325 народних депутатів проголосували «за» те, що вимагали укропівці вимагали упродовж понад року – законодавчо закріпити право споживачів природного газу на встановлення індивідуальних, а не…

Top