Вы здесь
Главная > Новости > Білопільський та Буринський райони не мають полігонів для сміття

Білопільський та Буринський райони не мають полігонів для сміття

Білопільський та Буринський райони не мають полігонів для сміття

Після пожежі на полігоні для сміття під Львовом, на Сумщині теж вирішили перевірити стан сміттєзвалищ в області. Наразі проходять перевірки. І результати інколи шокують.

«Експлуатація полігонів, які сьогодні є на території області, крім Сумського і частково Конотопського районів, знаходиться у незадовільному стані», – повідомив директор Департаменту екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Ігор КРИВОЗУБ.

За його словами, станом на сьогодні, згідно із реєстром місць, виділених для відходів, Білопільський та Буринський райони взагалі не мають таких місць чи полігонів для сміття. У Великописарівському, Конотопському, Лебединському, Липоводолинському, Охтирському районах по одному полігону. Кращі показники мають Краснопільський район – 5 місць, Кролевецький – близько 20, у Роменському районі – 35 місць, хоча є питання по самому місту Ромни, тому що там експлуатація полігону знаходиться в кричущому стані.

До речі, найкращі показники з надання послуг із вивезення твердих відходів має місто Суми – від 94% населення і суб’єктів господарювання сміття вивозять централізовано. На другому місці місто Конотоп, на третьому Глухів. Водночас у Конотопському районі цей показник складає лише 3%, у Недригайлівському та Середино-Будському районах – 0%.

«Наші поїздки до районів тільки розпочалися і будуть продовжуватися, – попередив голів райдержадміністрацій та управління на місцях Ігор Кривозуб. – Результати їх будуть зведені в єдину довідку, яку ми покладемо на стіл голові облдержадміністрації. Наслідки для вас будуть не з приємних. Тому я прошу ще раз вас звернути увагу на реєстр місць виділення відходів по району. Особливо це стосується Білопольського та Буринського районів. Чим швидше ви оформите необхідні документи, тим краще. Крайній термін для закриття питань з полігонами в області – кінець липня».

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top