Вы здесь
Главная > Общество > Образование > Першого вересня за шкільні парти на Сумщині сядуть 9704 першокласники

Першого вересня за шкільні парти на Сумщині сядуть 9704 першокласники

Перше вересня

Про це під час колегії облдержадміністрації повідомив губернатор Микола Клочко.

«На Сумщині 1 вересня відкриють двері 1166 закладів освіти. З них 533 дошкільні, 525 загальноосвітні, 75 позашкільні та 33 професійно-технічні навчальні заклади, – зазначив, відкриваючи засідання колегії, голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО. – У навчальному році 2016-2017  освіту в області здобуватимуть 140 тисяч учнів, уперше за шкільні парти сядуть 9704 першокласники».

За словами директора Департаменту освіти і науки ОДА Олени ПОПОВОЇ, 1 вересня не відкриють двері для школярів 7 навчальних закладів області. Ще десять довелося понизити у ступені.

Ситуація з кількістю малокомплектних шкіл плачевна. Зокрема, у Ямпільському та Середино-Будському районах усі 100% загальноосвітніх навчальних закладів – малокомплектні. У Білопільському таких шкіл налічується – 95,5%, у Путивльському – 94,7%. Наразі на Сумщині функціонує 49 навчальних закладів, де кількість учнів не перевищує 25, в окремих ЗНЗ навчається 7 або 9 дітей.

Як зазначили учасники колегії ОДА, для підвезення дітей із закритих малокомплектних шкіл у цьому році Сумщина має отримати 25 шкільних автобусів.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top