Вы здесь
Главная > Общество > Публікація media.sumy.ua перемогла на всеукраїнському конкурсі

Публікація media.sumy.ua перемогла на всеукраїнському конкурсі

У конкурсі матеріалів на тему «Гендер і права жінок» кращою стала стаття, опублікована у грудні минулого року на сумському порталі.

У матеріалі «Жінки сумської політики: партнерство чи поплескування по плечу?» авторка Меіра ЕЛІШЕВІ навела результати досліджень на тему участі жінок у політичних процесах області й країни. Також тут розповідається про випадки дискримінації жінок-політиків, зокрема, за віком.

Також перше місце у конкурсній номінації «Найкращий журналістський матеріал» присуджено Крістіні СОБКО із Запоріжжя, друге місце посіла Вікторія ПУПІЙ (Харківське обласне радіо), третє місце конкурсна комісія не присуджувала.

Організатором конкурсу виступив благодійний фонд «Гендер Зед». За умовами конкурсу бажаючим пропонувалося підготувати та розмістити матеріал на гендерну тематику в друкованих, телевізійних або інтернет-медіа.

Головними критеріями цієї категорії була збалансованість та відповідність конкурсного матеріалу стандартам журналістської етики. До складу конкурсної комісії у цій категорії разом з організаторами входили експертки:

журналістка, медіа-тренерка, експертка Коаліції з протидії дискримінації Ольга ВЕСНЯНКА;

— кандидат соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії Тамара МАРЦЕНЮК;

експертка по розвитку проектів фонду USAID Яна САСІНА;

кураторка культурних проектів, менеджерка галереї сучасного мистецтва «Barannik» Наталія ЛОБАЧ.

Всі переможниці та призерки конкурсу нагороджені призами від організаторів.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top