Вы здесь
Главная > Новости > На Сумщині передсесійне загострення

На Сумщині передсесійне загострення

передсесійне загострення

За півмісяця до проведення сесії Сумської обласної ради постійно діючий конфлікт між губернатором Миколою Клочком та головою облради Семеном Салатенком спалахнув з новою силою.

Гучні заяви, взаємні звинувачення та обмін «люб’язностями» відбувається практично щодня. То два чільника області розсварилися навколо пільгового проїзду учасників АТО. То пан Салатенко влаштовує прес-конференцію у Центральній райлікарні та заявляє, у зв’язку з обшуком медичного закладу, про тиск на нього і його однопартійців.

Далі ще «веселіше». Психіатр тієї самої ЦРЛ і за сумісництвом керівник «Правого сектору» в області Сергій Супрун вранці 17 травня виливає порцію «чорного» піару на голову ОДА у соцмережах.

А ввечері цього ж дня Микола Клочко повідомляє, що деякі «доброзичливці» зламали його електронну адресу і від його імені зробили бронювання апартаментів за кордоном.

«Для чого це зроблено, всім зрозуміло. Більше того, є розуміння, хто це зробив. Чекаю разом із співробітниками СБУ, хто вкине в інформаційний простір цей фейк», — написав губернатор на своїй сторінці у facebook.

Судячи з усього, сесія облради, яка відбудеться 3 червня, навряд чи буде спокійною. Навіть її скликання не обійшлось без скандалу. Так, 16 травня Микола Клочко повідомив під час апаратної наради, що він ініціює термінове скликання сесії і назвав таку велику перерву (востаннє засідання відбувалось 25 березня) «зневагою до проблем районів і представників місцевих громад».

А вже наступного дня Семен Салатенко підписав відповідне розпорядження. Отже, відбудеться сесія 3 червня о 10 годині у приміщенні Будинку рад. На ній буде розглянуто ряд кадрових, майнових, бюджетних та інших питань. Крім того, на розгляд депутатів виноситься рішення про вихід обласної ради із складу співзасновників обласної газети «Сумщина».

comments powered by HyperComments
Top