Олег Шестак наголосив про своєчасне відкриття виборчих дільниць

Робота з формування виборчих комісій завершена, місця, де пройде голосування, приводяться до належного стану – підготовка до президентських виборів добігає кінця. Напередодні голосування укропівці в Сумах обговорили процес підготовки до виборів. Під керівництвом голови Сумської міської організації Українського об’єднання патріотів Олега Шестака відбулися збори міської організації партії.

«Виборчий процес триває, і нам необхідно спільними зусиллями забезпечити його проходження без зайвого ажіотажу, виважено і стабільно,  ̶   наголосив укропівець під час зустрічі. – Тому пропоную звернутися до досвіду попередніх виборів, проаналізувати недоліки та нештатні ситуації, зробити висновки і врахувати їх у роботі під час виборчого процесу».

Також Олег Шестак наголосив, слід проконтролювати своєчасне відкриття виборчих дільниць:

«Адже у ніч проти 31 березня країна переходить на літній час, тобто годинники переводяться на годину вперед, що може якимось чином вплинути на своєчасність відкриття виборчих дільниць».

В ході зустрічі укропівці обговорили питання щодо своєчасного реагування на позаштатні ситуації, щодо громадської безпеки та порядку на виборчих дільницях, щодо підвищеної уваги до можливих провокацій, а також питання щодо неприпустимості проведення агітації на шляху до виборчих дільниць або при вході на дільниці.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top