Олег Шестак: кожен несе відповідальність за свої дії

Керівник Сумської міської організації політичної партії УКРОП Олег Шестак зустрівся  з офіційними спостерігачами – представниками Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами місії ENEMO.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо підготовки та проведення виборчого процесу на Сумщині, зокрема політичною партією Українське об’єднання патріотів.

«Партією УКРОП по всій області здійснюються усі необхідні заходи, спрямовані на створення необхідних умов для роботи виборчих комісій, – розповів іноземним гостям Олег Шестак. –  Підготовка до президентських виборів проходить в межах чинного законодавства та згідно календарного плану основних заходів, затвердженого ЦВК».

Зі свого боку, офіційних спостерігачів цікавлять питання висвітлення виборчого процесу.

«У відповідності до міжнародних стандартів спостереження за виборами, ми будемо спостерігати за всіма частинами виборчого процесу, будемо здійснювати спостереження за сферою медіа, за соціальними мережами. Це буде проводитись нашими довгостроковими спостерігачами на місцях,» – наголосив представник ENEMO Едуард Баланчук.

Олег Шестак зазначив, що жодної відповідальності представники УКРОПу не бояться, оскільки до жодних порушень не вдаються:

«Всі члени, всі представники нашої партії діють тільки в рамках законодавства. Кожен несе відповідальність за свої дії. Кожен обізнаний про свої обов’язки та права, кожен попереджений про наслідки у разі вчинення неправомірних дій. Переконаний, що у нас таких немає, адже у нашій команді тільки ті, кому ми насправді довіряємо».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top