Вы здесь
Главная > Общество > Охтирка: футбольне поле чи багатоповерхівки?

Охтирка: футбольне поле чи багатоповерхівки?

У районному центрі міськрада виділила гроші на будівництво двох міні-полів для футболу, але створення загальноміського стадіону залишається рід питанням

Під час сесії Охритської міськради депутати погодились з пропозицією фракції УКРОПу спрямувати 1,5 млн грн на будівництво у райцентрі Сумської області двох футбольних полів із штучним покриттям. Йдеться про співфінансування: таку ж суму у рамках урядової програми з будівництва штучного покриття на футбольних майданчиках та стадіонах буде витрачено з державного бюджету.

За словами депутата Артема Петрова, партійці майже рік намагалися переконати міську владу в необхідності побудови футбольного поля в місті. «В Охтирці близько десяти аматорських команд, яким ніде займатись спортом. Добре, що зараз колеги з інших фракцій вирішили долучитись до урядової програми співфінансування і невдовзі у місті з’являться два міні-поля», — говорить укропівець.

Втім, каже Артем Петров, з порядку денного не знімається питання великого футбольного поля. «Міський голова говорить, що в бюджеті коштів замало, і що немає вільних земельних ділянок. Але земельну ділянку, за бажання, можна віднайти; просто дехто лобіює зведення на багатоповерхівок, а ми виступаємо за розвиток спорту. Гадаємо, він важливіший за чийсь комерційний інтерес», — коментує депутат.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top