Вы здесь
Главная > Общество > Спорт > Охтирчанин Євген Глива переміг в Австрії

Охтирчанин Євген Глива переміг в Австрії

Євген Глива

Спортсмен із Охирського району Євген Глива переміг у благодійному забігу в Австрії, який проходив у рамках світового марафону Wings For Life World Run.

Євген пробіг 68 км за 4,5 години, обігнавши 130 тисяч учасників, — повідомляє сайт Сумської облради. Кошти, виручені від марафону, будуть направлені на лікування травм опорно-рухового апарату. На цьогорічному марафоні вже зібрали 6,5 мільйонів євро із внесків учасників.

Сам марафон відбувся у 34 країнах світу. Забіг доволі незвичний та не має чіткого фінішу, адже всі учасники стартують одночасно, а за півгодини їм навздогін вирушають автомобілі-ловці. Відтак, учасник продовжував бігти до тих пір, поки його не спіймає ловець.

«Благодійні кошти підуть на лікування людей-візочників. Є інформація, що тих, хто постраждав в аварії і не може ходити, можна поставити на ноги», — заявив переможець забігу Євген Глива.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top