Вы здесь
Главная > Общество > Здоровье

Новости медицины и здоровья. Информация о последних событиях в области здравоохранения Сум, Сумской области и Украины. В ленте новостей эксклюзивные статьи и интервью с врачами Сумщины на актуальные медицинские темы. А еще исчерпывающая справочная информация о больницах, клиниках, диспансерах, медицинских центрах области.

Основні рекомендації профілактики грипу сумчанам

Мабуть, ніхто не буде сперечатися з тим, що краще запобігти захворювання, ніж його лікувати. Не є винятком і грип, який грізний своїми ускладненнями. Тому краще зробити всі заходи профілактики для того, щоб не допустити зараження грипом.

Головлікар Конотопської ЦРЛ: «Не треба нагнітати ситуацію!»

Поки у міськраді Конотопа не вщухають політичні чвари, а керівник медичного закладу вважає, що нічого страшного не відбувається, маленькі пацієнти дитячого відділення центральної районної лікарні перебувають у жахливих умовах.

Чи допоможуть на Сумщині онкохворим пацієнтам?

За словами головного лікаря обласного онкодиспансеру Володимира КОНАНИХІНА, ремонт гаматерапевтичних апаратів з повною заміною джерел іонізуючого випромінювання дозволить лікувати онкохворих більш ефективно.

У Сумах – найкраща в Україні вода

Воду прямо з-під крану безпечно пити лише в Сумах, Полтаві та Чернігові. В інших регіонах без відповідного очищення цього краще не робити – про це заявив віце-президент «Укрводоканалекологія» Олександр ШКІНЬ.

На Сумщині триває боротьба за обласну лікарню

Уже декілька тижнів не вщухають пристрасті навколо обласної спеціалізованої психіатричної лікарні №2, що в Охтирському районі. За висновками робочої групи, питання обговорювали депутати облради.

У Сумах на підтримку онкохворих… танцюватимуть

У жовтні відзначається всесвітній День боротьби з раком молочної залози. У Сумах всього лише за 9 місяців цього року було проведено 300 хірургічних операцій з видалення злоякісних пухлин.

Медичний геноцид? На Сумщині немає ліків для хворих на рак

В Сумській області через катастрофічне недофінансування галузі охорони здоров’я онкохворі вимушені покладатися лише на себе і Бога. Аби вижити, вони самостійно шукають гроші на своє лікування. Та через високу вартість медичних препаратів (а це сотні тисяч гривень) переважна більшість з них опиняється один на один із хворобою.

Сумчани обіцяють перекрити дороги. Якщо мер Сум не виконає обіцянки

Жителі міста, які проживають на Добровольній, обурюються бездіяльністю мерії й нарікають на те, що їх фактично залишили без медичної допомоги. Протягом кількох років сумчани чекають, що в їхньому мікрорайоні міська влада відкриє амбулаторію сімейної медицини.

Обладнання на мільйон

Міська дитяча лікарня святої Зінаїди отримала сучасну апаратуру для реанімаційного відділення та офтальмологічного кабінету. Обладнання, яким відтепер медики рятуватимуть життя та здоров’я маленьких сумчан, лікарні подарував благодійний фонд «Технологія».

Табори відпочинку «по карману» не всім

На літнє оздоровлення та відпочинок з усіх бюджетів та з допомогою меценатів на Сумщині планують залучити близько 21 мільйон гривень. Діти пільгових категорій в цьому році відпочиватимуть безкоштовно, а от звичайним маленьким сумчанам за це доведеться викласти чималеньку суму.

Top