Вы здесь
Главная > Общество > Культура

Самые актуальные новости культуры Сум, Сумской области и Украины. Театральные рецензии, репортажи с открытия выставок известных художников, концерты всеукраинских звезд и выступления мастеров народного творчества. Все изюминки мира культуры читайте только на нашем сайте.

Сумський письменник-гуморист став лауреатом Всеукраїнської премії

Член Національної спілки письменників України Григорій ЄЛІШЕВИЧ із збіркою «Гумористичний літопис» увійшов до трійки переможців-лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана РУДАНСЬКОГО

Під директором «Щепки» захиталося крісло

На посаду директора Сумського обласного академічного театру драми та музкомедії імені Щепкіна є шість претендентів. Серед них – і сам Микола ЮДІН, який очолює театр з 2010 року. На сьогодні він є виконуючим обов’язки директора закладу культури.

У Суми повернулися «Сурми»

27 та 28 червня у Сумах триває Всеукраїнський фестиваль духової музики «Сурми України». Цього року у фестивалі беруть участь кращі духові оркестри Києва, Харкова, Чернігова, Кременчука, Житомира, Одеси і, звичайно, Сум. Всього – 13 колективів. Прибув на музичне свято і яскравий колектив з Туреччини.

Сумський журналіст Олександр ВЕРТІЛЬ став лауреатом Всеукраїнської премії

Відомий у Сумах журналіст і поет, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Сумській області Олександр ВЕРТІЛЬ став лауреатом Всеукраїнської літературної премії імені Максиміліана Кирієнка-Волошина в номінації «переклад», яку щойно заснувала Національна спілка письменників України.

«Розмай»: особливий фестиваль для особливих дітей Фестиваль «Розмай» у Сумах

Ідея фестивалю дуже часто для дітей з особливими потребами окреслює сенс життя і стає однією з небагатьох можливостей реалізувати себе, стати частиною суспільства, зрозуміти свою особливість, свій талант – так говорять про фестиваль дитячої творчості «Розмай» його організатори.

Два крила Ліза-Вєти Василевської

«Моя адреса не дім і не вулиця, моя адреса Радянський Союз»… За таким принципом в радянські часи виховувалось не одне покоління громадян. Патріотизм, відданість державній ідеології в СРСР прищеплювали шляхом знищення сімейних та родинних цінностей. Звичними стали «павлики морозови», зрікання від близьких та рідних, яких держава оголошували ворогами народу. Роки «перевиховування» далися в знаки. Не одне покоління українців практично не знало свого роду, не цікавилося своїм корінням. В найкращому випадку — лише своїх дідуся та бабусю .

Top