Вы здесь
Главная > Новости > При прокуратурі Сумщини – нова консультативна рада

При прокуратурі Сумщини – нова консультативна рада

До нового складу консультативної ради увійшли, за результатами конкурсного відбору, тринадцять громадських діячів, фахівців з юриспруденції та журналістів, серед яких – і кореспондент media.sumy.ua.

На першій зустрічі новоствореного дорадчого органу прокурор Сумщини Віталій МАТВІЙЧУК висловив сподівання на конструктивний діалог між прокуратурою та громадськістю.

Олександр Кукса
Олександр Кукса

Цлього ж дня було обрано голову та секретаря ради. Після деяких дискусій більшістю голосів керівником дорадчого органу обрали громадського активіста Олександра КУКСУ, який наразі є головою ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Сумській області».

На першому ж засіданні учасники підняли одне з найрезонансніших питань в області – щодо незаконного вирубування дерев у Лебединському районі.

Як поінформував перший заступник прокурора Ігор ЗАДОРЕНКО, на сьогодні розслідування закінчено, сторони знайомляться з матеріалами, найближчим часом обвинувальні акти стосовно двох підозрюваних підприємців будуть направлені до суду.

comments powered by HyperComments
Top