Нестандартні уроки від депутата

Фестиваль-марафон нестандартних уроків триває в Андріяшівському ліцеї на Роменщині. Там учні проходять навчання в незвичайному форматі.

У закладі навіть фізику вивчають у веселій та легкій формі. Учитель фізики, який являється депутатом Андріяшівської ОТГ від Українського об’єднання патріотів, Євгеній Шевченко провів з учнями 7-го класу КВК «Фізика навколо нас». Саме це і продовжило фестиваль-марафон відкритих інноваційних, інтерактивних, нестандартних уроків.

«Нестандартні уроки – це  неординарні підходи до викладання навчальних дисциплін, – говорить Євгеній Шевченко. – Дуже цікаво і подавати матеріал в оригінальній формі, і перевіряти, наскільки діти його засвоїли. Це завжди весело та цікаво, активними стають всі учні. Окрім цього, діти набагато краще сприймають нову інформацію, легше запам’ятовують нове».

Учасники фестивалю в захоплюючій формі розширили і поглибили знання, отримані на уроках фізики, показали їх застосування у житті, проявили кмітливість у важких ситуаціях.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top