Вы здесь
Главная > Общество > Неофітна назвала причини свого арешту

Неофітна назвала причини свого арешту

Неофітна назвала причини свого арешту

За клопотанням прокуратури екс-головному лікарю Сумської обласної психіатричної лікарні №2 Лілії НЕОФІТНІЙ обрано запобіжний засіб – тримання під вартою до 28 квітня цього року без права внесення застави.

Як ми повідомляли більше тут першого березня Лілію Неофітну було затримано. Сьогодні у Зарічному суді Сум за клопотанням прокуратури їй обрали заробіжний засіб – тримання під вартою.

Скарга її адвоката про незаконне затримання досі не розглянута. Між тим, захист готує наступну апеляційну скаргу.

Прокуратура мотивувала свої вимоги тим, що, будучи на свободі, Неофітна може завадити об’єктивному розслідуванню справи.

Сама Лілія Неофітна заявила, що по відношенню до неї здійснюється політичне переслідування. Воно пов’язане із тим, що у свій час вона не погодилась відмовитись від 100 гектарів землі, яка є в користуванні лікарні. Після цього її змушували добровільно звільнитися з роботи та перейти в інший медичний заклад.

Позаяк головлікар на це не пішла, на неї почали чинити, за її словами, тиск, зрештою, її звільнили з роботи на сесії обласної ради та почали кримінальне переслідування. До речі, своє звільнення вона збирається оскаржувати у суді.

Низьку температуру у приміщеннях лікарні, через яку, на думку прокуратури і померли люди, захворівши на гнійну пневмонію, Неофітна пояснила недостатністю фінансування медичного закладу, а саме 50% від потреби.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top