Вы здесь
Главная > Общество > Наші в Америці: «Суми-Електрод» відвантажило американській компанії свою продукцію

Наші в Америці: «Суми-Електрод» відвантажило американській компанії свою продукцію

Сумське машинобудівне НВО

Дочірнє підприємство ПАТ «Сумське машинобудівне НВО» ТОВ «Суми-Електрод» відправило до США другу партію електродів. Про це повідомляє прес-служба СМНВО.

Продають українську продукцію на мережевому торговому майданчику Amazon. В другу партію увійшли целюлозні електроди. Українці дуже переймалися тим, як піде бізнес в Америці. «Безумовно, ми переживали, чи оцінятьв США наші електроди, адже вони споживачі вимогливі. Перша партія включала два види електродів — нові розробки нашого підприємства. Ми знаємо, що це прекрасні зразки, але і конкуренція в США відповідна. Однак, як з’ясувалося, побоювання було безпідставним — продажу пройшли з успіхом «, — говорить начальника комерційного відділу ТОВ «Суми-Електрод» ТетяняОлейникова. Крім того, в «Суми-Електрод» сподіваються, що в найближчій перспективі надійдуть й наступні контракти.

Нагадаємо, що ТОВ виробляє 53 марки зварювальних електродів. Підприємство працює на швейцарському обладнанні із замкнутим циклом виробництва та сучасної лабораторно-дослідницькою базою, яка дозволяє проводити весь комплекс досліджень і випробувань.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top