Вы здесь
Главная > Политика > «Народний фронт» вимагає від НАБУ та ГПУ назвати замовників і виконавців брудної кампанії з дискредитації Арсенія Яценюка

«Народний фронт» вимагає від НАБУ та ГПУ назвати замовників і виконавців брудної кампанії з дискредитації Арсенія Яценюка

«Народний фронт» вимагає від НАБУ та ГПУ назвати замовників і виконавців брудної кампанії з дискредитації Арсенія Яценюка

Останнім часом суспільство активно обговорює заяви нардепа Олександра ОНИЩЕНКА, який втік від слідства за кордон і почав там давати часті прес-конференції. Зокрема, його зізнання в тому, що протягом 10 місяців він планомірно займався оплачуваною роботою з дискредитації тодішнього уряду ЯЦЕНЮКА, депутати з «Народного фронту» назвали державним злочином і звернулися з відповідною заявою до НАБУ та ГПУ. Однопартієць Арсенія Петровича – народний депутат від Сум Олега МЕДУНИЦЯ – прокоментував журналістам цю ситуацію.

Як відомо, Олександр Онищенко розповів про свою участь у цій брудній кампанії проти глави українського уряду британському виданню «TheIndependent». За його словами, кампанія проти Яценюка коштувала $ 3 млн. на місяць. Прохання керувати цією кампанією до Онищенка надійшло від високопоставленого представника уряду. «Замовник Яценюка» нібито сказав Онищенку наступні слова: «Він наш ворог, і знищить все, що ми хочемо зробити … Ви повинні допомогти мені вигнати його, тому що з цим хлопцем ми ніколи не отримаємо нічого в будь-якому місці». Тепер же Онищенко пафосно заявляє в британському ЗМІ про виконання свого завдання з дискредитації Яценюка: «Я вбив його за один рік. За час кампанії рейтинг Яценюка впав з 30% до 1% ».

«Онищенко також повідомив, що він фінансував акції проти Яценюка, платив радикальним угрупуванням за проведення антиурядових акцій і підкуповував ЗМІ для запуску кампанії проти прем’єра. Звичайним учасникам акцій платили близько $ 50», – говорить Олег Медуниця. – «Які ще потрібні докази? Навіщо Онищенку все це вигадувати, якщо це не так? Я думаю, він просто починає потихеньку зливати своїх замовників на знак помсти за те, що вони «не вберегли» його від слідства».

Нардеп Олег Медуниця зазначив, що і його політична сила, і Арсеній Яценюк, який тоді перебував на посаді прем’єра, неодноразово заявляли про сплановану інформаційну війну проти уряду. «Ви ж прекрасно пам’ятаєте, що це був час політичних рішень, в тому числі і по газовим питанням з Росією, і по інших економічних питаннях з країною, з якою ми воюємо. Прекрасно знаєте, що в умовах війни уряд запускав цілий пакет реформ. І водночас, це був період становлення нашої армії,– говорить Олег Медуниця. – Звичайно ж, ефективні реальні реформи ніколи не приносять рейтингів політикам. Але, і тоді ми чітко розуміли, що проти нашої політичної сили та її лідера ведеться агресивна інформаційна війна. Єдине, ми не знали чітко, хто саме її координує і хто фінансує. Тепер же карти почали розкриватися».

Наразі «Народний фронт» вимагає від НАБУ та ГПУ назвати замовників кампанії проти Арсенія Яценюка та уряду. Днями в ефірі «Еспресо.TV» керівник НАБУ повідомив про те, що на підставі звернення «Народного фронту» бюро запросило у Онищенка додаткові дані стосовно дискредитації уряду Яценюка. «Такі справи не повинні залишатися нерозкритими. Всі замовники повинні бути названі і притягнуті до відповідальності, адже в даному випадку мова йде про державний злочин», – переконаний Олег Медуниця.

Посилання на заяву «Народного фронту»

І.С.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top