На Сумщині обмежили доступ до інформації: навіщо?

Найпотужніший в області  телеретранслятор, який знаходиться в місті Білопілля, напередодні виборів відімкнули від струму. Сумська філія Концерну РРТ заборгувала перед ПАТ «Сумиобленерго»  400 тисяч гривень. У зв’язку з цим, говорять енергетики, вони припинили постачання електроенергії до передавачів, встановлених на вежі у Білопіллі.

«Воно то й нічого, тим більше є причина, але ж не за горами вибори, до яких залишилося тільки десять днів, – коментує ситуацію депутат Білопільської міської ради від партії УКРОП Віра Пуга. – Напередодні виборів, та ще й на прикордонній території, то уже постає питання: чи дійсно це через борг, чи з метою обмежити людям доступ до інформації? Адже здебільшого саме з телебачення люди і черпають інформацію про кандидатів на пост глави держави. А на нашій Білопільській вежі встановлені найпотужніші аналогові передавачі області, а також цифрові».

Вимкнення передавальних пристроїв залишило жителів всіх прилеглих районів Сумщини без телебачення. Голова Сумської обласної організації Українського об’єднання патріотів Владислав Луговий негайно втрутився в ситуацію:

«Як тільки я дізнався про ситуацію, відразу звернувся до Концерну з проханням негайно погасити борг, а до ПАТ «Сумиобленерго» направив звернення з проханням відновити енергопостачання до врегулювання цього питання. Люди, які віддають останнє, але сплачують за електроенергію, не повинні страждати через борги тих чи інших установ».

Укропівці обіцяють в найближчий термін питання по відключенню від електроенергії телеретранслятора врегулювати найближчим часом.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top