Вы здесь
Главная > Политика > На Сумщину чекають кадрові ротації?

На Сумщину чекають кадрові ротації?

Ситуація в області нині розглядається на рівні Президента України.

Приводом стала, як повідомили media.sumy.ua власні джерела, прес-конференція голови Сумської облради Семена САЛАТЕНКА в агентстві «Інтерфакс».

На ній Салатенко, нагадаємо, звернувся до Національного антикорупційного бюро, СБУ та Генпрокуратури з проханням вивчити результати моніторингу двох робочих груп облради, які свідчать про можливі факти корупції в діяльності Сумської облдержадміністрації.

В інформаційній довідці, яка, за твердженням поінформованих джерел, підготовлена на розгляд Петра ПОРОШЕНКА, повідомляється, що в області посилюються протестні настрої, а ситуація загалом характеризується, як близька до критичної.

Суттєво її розхитують корупційно-земельні скандали, про які йшлося на прес-конференції, а також ситуація в Кролевці, де нещодавно стався вибух і загинули люди більше тут.

Найближчим часом, ймовірно, можуть відбутися резонансні звільнення в обласній прокуратурі, ГУ Нацполіції області, УСБУ області, а також головному управлінні Державної фіскальної служби Сумщини.

Вже не вперше звучать розмови і про відставку голови Сумської облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА. Цікаво, що його можливим наступником називають нинішнього голову Недригайлівської РДА Руслана ЛАВРИКА.

Віктор СВІТАЛЬСЬКИЙ

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top