Вы здесь
Главная > Новости > На Сумщині судитимуть сепаратиста

На Сумщині судитимуть сепаратиста

Про те, що прокуратура разом з СБУ розшукують прихильника «Руського мира», який розповсюджував в Тростянці агітматеріали із закликами до повалення державного устрою України, ми вже писали тут.

Сьогодні ж Прокуратура Сумської області розпочала процедуру заочного засудження сепаратиста. Підозрюваному інкриміновано посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Як повідомлялося раніше, чоловік упродовж червня-серпня 2014 року був волонтером в приміщенні Донецької обласної державної адміністрації. Там в цей час вже дислокувалася представники самопроголошеної «Донецької народної республіки». Будучи ідеологічним прихильником ідей сепаратизму і відокремлення від України Донецької і Луганської областей, чоловік збирав сепаратиські листівки, газети, карикатури із закликами про підтримку військових формувань, які борються за «Русский мир» проти ЗСУ, референдум та його результати, а також засудження проведення антитерористичної операції на Сході України.

У подальшому чоловік приїхав до Тростянця для того, щоб розповсюджувати ідей самопроголошеної «ДНР». Він встиг передати декілька примірників газети «Новоросія» місцевим мешканцям після чого його діяльність була припинена співробітниками УСБУ в Сумській області.

Днями Зарічний районний суд м.Суми надав дозвіл на здійснення стосовно підозрюваного спеціального досудового розслідування. Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко, на даний час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено і 22 червня цього року прокурором затверджено та скеровано обвинувальний акт стосовно сепаратиста до суду.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top