Вы здесь
Главная > Новости > На Сумщині розшукують сепаратиста

На Сумщині розшукують сепаратиста

Прокуратура спільно з СБУ намагаються встановити місцезнаходження мешканця Сумщини, який у розпал кривавих подій на Сході України розповсюджував на території м. Тростянець агітаційну літературу, а саме газети «Новоросія», із закликами до створення Сумської народної республіками. Підбурення до зміни меж території України, встановленого Конституцією України, та створення одноіменного псевдодержавного утворення правоохоронці кваліфікують за ч.1 ст.110 КК України —

Наразі підозрюваний виїхав за межі України з метою ухилення від кримінальної відповідальності. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про проведення спеціального досудового розслідування по відношенню до жителя Сумщини. Вказане клопотання судом задоволено. Невдовзі зазначене кримінальне провадження буде спрямоване до суду для проведення спеціального судового провадження.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top