Вы здесь
Главная > Общество > На Недригайлівщині планують оптимізувати 3 навчальні заклади

На Недригайлівщині планують оптимізувати 3 навчальні заклади

навчальні заклади на Недригайлівщині

3 навчальні заклади на Недригайлівщині планують оптимізувати. Про це на апаратній нараді при голові ОДА повідомили голова Недригайлівської райдержадміністрації Руслан ЛАВРИК та директор Департаменту освіти і науки Олена ПОПОВА.

«У нашому районі десять із п’ятнадцяти шкіл є малокомплектними, – зазначив голова Недригайлівської райдержадміністрації Руслан Лаврик – Середня наповненість класів – 14-16 учнів. Але є школи, в яких всього навчається менше 25 учнів. Їх, на жаль, ми мусимо оптимізувати».

За словами Олени Попової, у навчальних закладах сіл Великі Будки, Курмани та Комишанка наразі налічується від дуже мало учнів, окремих класів у школах взагалі немає. Тому питання оптимізації їх стоїть дуже гостро. Також деякі школи району планують реорганізувати.

«Учителі цих шкіл будуть працевлаштовані, а підвезення учнів забезпечимо за рахунок придбання двох шкільних автобусів на умовах співфінансування», – говорив Руслан Лаврик. – Крім того, в районі планується відремонтувати Недригайлівську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів, яка в перспективі може стати опорним навчальним закладом в районі. У школі непогана матеріально-технічна база, однак необхідний капітальний ремонт її будівлі, утеплення фасадів, заміна вікон. На це ми хочемо залучити на майже 6 мільйонів гривень за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Окремим питанням є добудова плавального басейну Недригайлівської СЗОШ на майже 10 мільйонів гривень. У 2021 році планується на базі навчального закладу створення академічного ліцею».

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top