Вы здесь
Главная > Общество > Молода сумчанка бореться за життя і потребує допомоги!

Молода сумчанка бореться за життя і потребує допомоги!

Марині МАРТИНЕНКО

Марині МАРТИНЕНКО — всього лише 27 років. Вона сама виховує 9-річного синочка, хворого на ДЦП. А в самої Марини цього року лікарі діагностували страшне захворювання — гострий мієлоцитозний лейкоз. У жінки не згортається кров і покидає її ослаблене тіло…

Аби зберегти Марині життя, потрібен тромбоконцентрат з донорської крові. Аби жінка отримала його безкоштовно, необхідні донори, які згодні здати кров на безоплатній основі.

На щастя, крик про допомогу від друзів Марини не залишився непочутим — сьогодні їй передали довідки про здачу крові і плазми від християн різних євангельських церков міста. Але потреба у донорах все ще залишається гострою.

Здавати кров і плазму можна у Сумському обласному центрі крові, також за консультацією можна звернутися до одного з найактивніших організаторів донорської допомоги у нашому місті Вячеслава ГАННІЧА за телефоном 0990777738. Кожна крапля крові може зберегти жінці життя!

Марині, яка перебуває на лікуванні у відділенні гематології Сумської обласної клінічної лікарні, зараз дуже важко, але вона вірить, що світ не без добрих людей, щиро дякує за будь-яку допомогу. Вона сподівається, що скоро зможе повернутися до свого синочка, якому так потрібна мама.

Необхідні також і кошти на дороговартісне лікування. Їх можна надіслати на картку Приватбанку 5168755531349641 Катерина Володимирівна ЦАПЕНКО (це сестра Марини, її телефон 0993841859).

Фото автора

comments powered by HyperComments
Top