Вы здесь
Главная > Общество > Культура > Микола Юдін таки зберіг крісло директора «Щепки». Не без скандалу

Микола Юдін таки зберіг крісло директора «Щепки». Не без скандалу

У Сумській обласній раді завершився конкурсний відбір на посаду директора Сумського обласного академічного театру драми і музкомедії імені ЩЕПКІНА.

За результатами першого етапу конкурсу, а саме розгляду документів на відповідність кваліфікаційним вимогам, до другого етапу допустили чотирьох претендентів.

А саме – Миколу ЮДІНА, який нині виконує обов’язки керівника; відомого постановника шоу-програм, у тому числі і в театрі імені Щепкіна Валентина ДОНЦЯ, блискучого театрального режисера, який здобув прихильність не лише сумської, а й київської публіки Максима БУЛГАКОВА та Олександра ІГНАТОВСЬКОГО, який у свій час очолював Сумський театр юного глядача.

Микола Юдін
Микола Юдін

Всі кандидати презентували свої програми розвитку театру, причому не лише членам конкурсної комісії, а й присутнім у залі представникам громадськості. Після обговорення відбулось голосування, за підсумками якого більшість голосів здобув Микола Юдін.

Як нам стало відомо з власних джерел, навколоконкурсна атмосфера була досить нездоровою, часом мав місце певний тиск на членів комісії.

І все ж – наскільки ефективним і прозорим був конкурс, який, згідно із змінами до законодавства, проводився вперше, – ми запитали в одного з членів конкурсної комісії, відомого письменника Григорія ЄЛІШЕВИЧА.

«Безумовно, конкурс відбувся, він був досить прозорим і з юридичної точки зору до нього питань немає, — зауважив Г.Єлішевич. – Разом з тим, часом він нагадував політичне шоу, а не конструктивну роботу.

Значну частину присутніх у залі складали люди, які очевидно підтримували діючого керівника театру і це вже свого роду тиск на членів комісії. Було й достатньо некоректних висловлювань у ході цього дійства, тобто якраз культури, як це не парадоксально, не вистачало».

Тепер кандидатуру Миколи Юдіна, як директора театру імені Щепкіна, має затвердити обласна рада.

Фото: sorada.gov.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top