Вы здесь
Главная > Политика > Мер Глухова отримав двійку від виборців

Мер Глухова отримав двійку від виборців

Жителі Глухова Сумської області незадовільно оцінили виконання передвиборчих обіцянок міським головою Мішелем ТЕРЕЩЕНКОМ за річними підсумками його роботи на цій посаді.

Принаймні, про це свідчать результати соціологічного опитування, які компанія «Active Group» презентувала у Сумському прес-клубі.

Так, за даними дослідження, середня оцінка за ремонт доріг склала 2,5 балів за п’ятибальною шкалою. Причому відповідаючи на це запитання, 39,6% опитаних поставили меру «одиниці», в той час, як п’ятірки – лише 13% опитаних.

Роботу по перетворенню міста у туристичний центр позитивно оцінили лише 21% опитаних (9,9% поставили «четвірки» і 11,1% — «п’ятірки»). В той час, як негативні оцінки поставили 70,6% опитаних.

Решту з п’яти напрямків, розвивати які обіцяв тоді ще кандидат на посаду міського голови, глухівчани оцінили в межах від 2 до 2,2 бали. Це боротьба з безробіттям (2,1 бали), зниження комунальних тарифів (2,2 бали) і відкриття шкіл, садочків та об’єктів культури (2 бали).

Коментуючи власні відповіді, респонденти виказували певне розчарування, яке можна пояснити з одного боку ефектом завищених очікувань від роботи європейця, з іншого тим, що новий градоначальник не зміг «вписатися» в українську систему управління.

Опитування проходило у місті Глухові в період з 15 до 24 жовтня. Загалом опитано 985 респондентів. Теоретична похибка дослідження не перевищує 3%.

Як повідомив засновник «Active Group» Андрій ЄРЕМЕНКО, по містам-мільйонникам (Київ, Харків, Дніпро, Одеса і Львів) такі дослідження проводяться щомісяця.

По Глухову – це перша спроба компанії промоніторити ситуацію з виконанням передвиборчих обіцянок у невеликому місті. Мішель Терещенко був обраний завдяки своїй постійній присутності в інформаційному просторі. До речі, до кінця року подібне опитування буде проведено і в Сумах.

Фото: day.kyiv.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top