Вы здесь
Главная > Досуг > Таблоид > Мінус vip-холостяк: мер Глухова одружується

Мінус vip-холостяк: мер Глухова одружується

Вінчання міського голови Глухова Мішеля ТЕРЕЩЕНКА та його обраниці Олени ЄСКІНОЇ відбудеться 15 жовтня опівдні у Володимирському соборі Києва.

Про приємну подію повідомив сам Мішель на своїй сторінці у facebook.

Познайомились нащадок відомого аристократичного роду та красуня-киянка ще під час подій на столичному Майдані. Як розповідають вони самі, їх стосунки спершу мали дружньо-діловий характер, а романтичні почуття виникли пізніше. Олена Єскіна, до речі, також займається політикою, вона є екс-депутатом Київради, а нині очолює громадську організацію «Кияни для киян».

Свого нареченого жінка в нечисельних інтерв’ю називає «світлим, позитивним, харизматичним і тактовним чоловіком, який заслуговує величезної поваги за те, що робить для України, суспільства».

Для Олени це перший шлюб, для Мішеля – другий. Весілля, за словами пари, буде досить скромним, запрошено на нього лише найближчих друзів та рідних. Після одруження Мішель та Олена планують жити на два міста – Київ та Глухів.

Фото: kp.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top