Вы здесь
Главная > Новости > «Маски сброшены»: кримінальний авторитет оголосив війну головному поліціянту Сумщини?

«Маски сброшены»: кримінальний авторитет оголосив війну головному поліціянту Сумщини?

Начальник Головного управління Національної поліції України в Сумській області Микола ЛУШПІЄНКО стверджує, що кампанію з його дискредитації замовив Сергій ЛИСЕНКО, відомий як злодій у законі Льора Сумський.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Останнім часом над головою Миколи Лушпієнка скупчилися хмари. Придніпровський районний суд міста Черкаси зобов’язав прокуратуру Черкаської області відкрити щодо керівника правоохоронного органу кримінальну справу.

Таке рішення прийнято у зв’язку зі скаргою громадської організації «Люстраційне бюро України» і стосується діяльності Лушпієнка на його попередній посаді, начальника Головного управління міліції в Черкаській області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Конкретно Лушпієнка звинувачують у тому, що він начебто брав участь у тіньових схемах, пов’язаних із техоглядом автомобілів. Його тодішній заступник Микола СІМАНЧУК (по його справі Лушпієнко проходить свідком) вже шість років перебуває під слідством, два роки провів у СІЗО.

На прес-конференції у Сумах Сіманчук заявив, що ця справа сфабрикована і замовна, як по відношенню до нього, так і до його колишнього керівника. Сам Микола Лушпієнко стверджує, що задля його дискредитації в області планували влаштувати масові заворушення, а замовником кампанії проти нього є Сергій Лисенко.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Причина, за словами Лушпієнка проста – кримінальним авторитетам на Сумщині останнім часом стало «некомфортно жити». «Раніше цих людей ніхто не чіпав», — підкреслив він.

«Це все через одного нашого відомого земляка у певних колах, це так званий Льора Сумський, Лисенко. Знайти компру, бо я і «баламут», я і «по бездоріжжю»… Так кажу, бо люди передають, є оперативна інформація. Вирішувати буде суд, винен Симончук – буде сидіти, винен Лушпієнко – буде сидіти», — сказав головний поліціянт області на прес-конференції.

Про факт відкриття кримінального провадження керівник ГУНП повідомив голові Нацполіції України Хатії ДЕКАНОЇДЗЕ. Тим більше, за його словами, «злочинність є злочинність. Можуть бути і більш радикальні дії, всі ми під Богом ходимо. А зброї у країні достатньо».

 

Фото автора

comments powered by HyperComments
Top