Вы здесь
Главная > Общество > Культура > «Мальовнича Україна» вдруге в Сумах

«Мальовнича Україна» вдруге в Сумах

Мальовнича Україна

На Сумщину завітала всеукраїнська художня виставка «Мальовнича Україна», присвячена Великому Кобзареві. Відкриття виставки відбулося сьогодні в Сумській муніципальній галереї.

Всеукраїнська художня виставка продовжує традицію шевченківського альбому офортів «Живописна Україна», виданого у 1844 році. До альбому увійшли замальовки Шевченка, які він робив під час своїх подорожей Україною. З 1990 року виставка проходить щорічно і мандрує різними  містами України. На Сумщині вона уже вдруге.

Знаково, що виставка завітала на Сумщину в 155-річницю перепоховання Тараса Шевченка. Її експозицію наразі складають понад 300 робіт всеукраїнських сучасних митців, у тому числі представлено понад 40 авторів із Сумщини.

Гостей виставки привітали заступник голови Національної спілки художників України Ігор Волощук та начальник відділу образотворчого мистецтва Міністерства культури України Євгенія Крутоголов, яка голосила також вітання від Міністра культури Євгена НИЩУКА.

Виставка «Мальовнича Україна» експонуватиметься з 20 травня по 6 червня у чотирьох виставкових та музейних залах міста.

Фотогалерея виставки «Мальовнича Україна»

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top