Вы здесь
Главная > Политика > Лілія Неофітна звертатиметься до суду

Лілія Неофітна звертатиметься до суду

Сьогодні на сесії Сумської обласної ради було звільнено головного лікаря обласної спеціалізованої психіатричної лікарні №2 Лілію НЕОФІТНУ. Ряд депутатів та громадських активістів вважають її звільнення незаконним.

Людей, зокрема, обурює поспіх, з яким було звільнено керівницю медичного закладу. Поки що навіть робоча група обласної ради, яка розбирається у цьому питанні та вивчає роботу інших психіатричних лікарень, своїх висновків не надала.

З боку правоохоронних органів також факти, які могли б надати юридичні підстави для звільнення, не оприлюднені. Відтак, це рішення виглядає просто як політична розправа.

Здивувала присутніх і поведінка голови обласної ради Володимира ТОКАРЯ. Громадськість на сесію пускали із поіменним переписом, без плакатів. Самій Лілії Неофітній просто не дали можливості виступити перед депутатами. Нагадаємо, навіть у наших «найгуманніших» судах звинувачені мають право на слово… Людину практично перекреслили, без обговорення.

Сама Лілія Неофітна,  впевнена що справедливість за нею, і планує звертатися до суду.

Фото: media.sumy.ua

І.С. Політика

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top