Ліквідації підтоплень домогосподарств не буде – немає коштів

Жителі сумських вулиць протягом останніх років потерпають від розбитих доріг. Особливою мірою це стосується вулиць Лугова, Робітнича, Ніни Братусь та Дмитра Багалія. Особливо мешканці даного мікрорайону нарікають на проблеми в період дощів: тоді дороги стають ще гіршими і вода з калюж доставляє нові клопоти – підтоплює житлові домогосподарства.

Юрій Воронін, член партії Українське об’єднання патріотів, з проблемою звернувся до міської ради – від імені жителів даних вулиць направив звернення щодо відновлення дорожнього покриття та вирішення питання підтоплених житлових домогосподарств. Свої дії пояснює, мовляв, власними силами вирішити проблеми не можливо:

«Мені добре відомі проблеми цього мікрорайону. Я щодня ходжу цими небезпечними дорогами, де яма на ямі, і час від часу пошкоджуються не те що люди, а автомобілі. Але є ще одна проблема, не менш серйозна, – підтоплення будинків. Особливо ця проблема загострюється навесні, коли тануть сніги, а також коли ідуть дощі. Самотужки ми не можемо усунути ці проблеми, адже на це потрібні дуже великі кошти. Тому я і звернувся до Сумської міськради з проханням вплинути на ситуацію».

Юрій Воронін уже отримав відповідь з міської ради. У документі зазначено: питання по ремонту дорожнього покриття включено до розгляду в 2021 році, а стосовно ліквідації підтоплень домоволодінь, вказали, – міським бюджетом на поточний рік фінансування не передбачено.

Щоб ознайомити з результатом звернення всіх жителів, які потерпають від вищевказаних проблем, укропівець провів спеціальні збори.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top