Вы здесь
Главная > Новости > «Коловрат»: відкриття табору і пошук вандалів

«Коловрат»: відкриття табору і пошук вандалів

Коловрат 2016

2 липня відкриє свої двері для молоді Сумщини навчально-практичний патріотичний наметовий табір «Коловрат 2016».

Ще два тижні тому відкриття цього табору було справді під загрозою, адже його організатори нарікали на те, що галявина, де традиційно проводиться табір, виявилася переораною. І це – напередодні реалізації проекту, який фінансуватиметься у цьому році з державного бюджету.

Як зазначив один із організаторів «Коловрату» Мирослав ОЛЬШАНСЬКИЙ, він вдячний керівництву області за допомогу в облаштуванні місця проведення табору, за техніку, яка змогла швидко відновити зруйновану раніше галявину. І з нетерпінням разом із іншими сумчанами чекає на відкриття табору.

«Сьогодні нам принципово знати, хто ж таки перекопав цю територію, – зауважив Мирослав Ольшанський. – Відповідь на це запитання ми і чекаємо від обласної влади».

На зустрічі з організаторами «Коловрату» голова облдержадміністрації Микола Клочко зауважив: «Я дав доручення, щоб Служба безпеки і поліція знайшли винних у руйнуванні території, на якій наразі розташовується табір. Адже, задається, хтось зацікавлений зробити скандал з цього питання».

Нагадаємо, що табір «Коловрат» цьогоріч проводитиме в області 12 сезон.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top