Вы здесь
Главная > Общество > Культура > У Сумах вийшла книга про героїв нації

У Сумах вийшла книга про героїв нації

Письменниця Богдана ОЛЕКСАНДРОВСЬКА (сумчани знають її як журналістку Людмилу ГОВІЙНУ) презентувала читачам свою книгу «Герої нації».

Це перш за все, збірка п’єс, чотири з яких уже стали виставами у постановці різних театральних колективів Сумщини, як професійних, так і аматорських. Найвідоміша з них — «Остання сповідь» у постановці Сумського обласного академічного театру драми і музичної комедії імені М. С. Щепкіна.

У книзі є і п’єса «Із Тарасом – через Морок» – переможець Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова – 2015». Однойменна вистава, що її поставив Конотопський народний театр «МИ», стала основою народного історико-патріотично-мистецького проекту «Герої нації», започаткованого минулого року.

1

Усі герої Богдани Олександровської – реальні люди в реальних подіях, з фактами, що взяті з журналістського блокнота.

«Герої нації є в кожній родині, в кожному історичному періоді. І тому ми повинні самі написати літопис кожної родини і виявити їх. Це завдання для всього суспільства. Тому що ми – це нація героїв. Ми повинні усвідомити це», – говорить Людмила Говійна.

Ще одна п’єса у книзі нова, вона має назву «Птахи щастя». Історія про кохання у ній переплітається із історією птахів щастя – так називається панно, розміщене у фойє театру імені Щепкіна.

Наразі книга вийшла накладом у 300 примірників. Їх авторка планує передати театральним колективам, які приймали участь у виставах за її п’єсами та сумським бібліотекам.

 

На фото: презентація проекту «Герої нації» у Конотопі

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top