Вы здесь
Главная > Общество > На Сумщині 30 військовослужбовців отримали ключі від квартир

На Сумщині 30 військовослужбовців отримали ключі від квартир

ключі від квартир

Щасливі власники квартир – 18 учасників АТО, 2 учасники бойових дій та 10 військовослужбовців Сумського гарнізону – відтепер мешкатимуть у новобудові, що на проспекті М. Лушпи.

Як розповідають забудовники, дев’ятиповерхівка, в якій проживатимуть військовослубовці, зведена із сучасних матеріалів за новітніми технологіями. Із 330 квартир 30 – зайняті сьогоднішніми новоселами.

ключі від квартир 4

Серед власників новенького житла неважко було помітити одну особливо зворушливу сім’ю. Маленька донечка постійно сиділа на руках у татка і щось шепотіла йому на вушко. Поряд стояла схвильована дружина військового.

Як виявилось, ця сім’я справді особлива. Адже її глава – Володимир Бистрянський – учасник антитерористичної операції – пройшов чи не усі гарячі точки. Воював у Слов’янську та Дебальцевому. Під час бойових дій отримав поранення. У зв’язку з цим та інвалідністю став у чергу на квартиру.

«Якби ви знали, яке дороге для нас це житло, – розповіла дружина героя Вікторія. – Тому ми справді щасливі, що його отримали. Квартира двохкімнатна. Одна з кімнат дістанеться донечці Валерії».

ключі від квартир 3

Дивлячись на це зворушливе щастя, розумієш, чому така дорога для них ця квартира. Це своєрідна вдячність держави за героїзм і подвиг, це сплата «боргу» за рани на тілі й на серці, це надія однієї родини на затишне життя у мирній Україні.

За словами начальника Сумського гарнізону полковника Сергія Шулякова, всього в черзі на квартири у гарнізоні перебували 296 військовослужбовців. Сьогодні ця черга скоротилася на 30 осіб.

«Це приємно, що навіть у такий складний час держава турбується про своїх захисників, – зазначив Сергій Шуляков. – У цьому році на закупівлю житла Збройним Силам України із державного бюджету виділено 250 мільйонів гривень. Частиною із цих коштів профінансовані квартири для наших 30 військових».

ключі від квартир 2

До речі, представники влади під час вручення ключів квартир пообіцяли, що це – лише початок і що згодом житлом будуть забезпечені всі військовослужбовці, які цього потребують.

«Спільними зусиллями ми зробимо все, щоб допомогти всім військовослужбовцям, які мають на це право, отримати своє житло, — наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко. – Зрозуміло, що ми не можемо це зробити за рік або за два. Але ми обов’язково виконаємо свій обов’язок перед нашими захисниками».

Микола НЕХАЄНКО

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top