Вы здесь
Главная > Новости > Кам-бек ту СРСР?

Кам-бек ту СРСР?

Кілька сотень ветеранів праці та військових офіцерів зібралися на мітинг

На кілька годин центральна площа Сум справді перетворилася на острівок Радянського Союзу. Кілька сотень ветеранів праці та військових офіцерів зібралися на мітинг. Звучали пісні воєнних часів та політичні гасла. Протестувальники вимагали повернення надбавок до пенсії.

За словами голови ради Сумської міської організації ветеранів Миколи Бондарєва, історія проблеми тягнеться ще з 2008 року. Саме тоді мали зробити перерахунок пенсій колишнім військовослужбовцям, але їх не перерахували. На Сумщині близько 15 тисяч офіцерів відтоді недоотримують надбавок.

Кілька сотень ветеранів праці та військових офіцерів зібралися на мітинг

У своїх бідах мітингувальники звинуватили нинішнього керівника Пенсійного фонду.

Сказати чесно, у присутніх на цьому заході було двояке враження від побаченого. З одного боку, ветеранів і військовослужбовців справді жаль, їм хочеться допомогти. Але те, що звучало інколи зі сцени, нагадувало політичний театр, кимось проплачений чи замовлений.

Кілька сотень ветеранів праці та військових офіцерів зібралися на мітинг

Закиди «преступный синдикат по обворовыванию пенсионеров», «преступная власть», звинувачення фактично Пенсійного фонду в тому, що через нього в 2008 році померло більше 200 офіцерів, були неприємні, навіть зважаючи на те, що на мітинг люди вийшли не від хорошого життя. Але ж, шановні, чому подібних мітингів не було у 2008, 2009…14 роках тощо. Чому саме зараз? І що робили у перших рядах представники однієї із політичних партій?

До речі, напередодні ветерани й військовослужбовці вже зустрічалися з головою ОДА Миколою Клочком. За результатами зустрічі голова облдержадміністрації дав доручення створити робочу групу, яка повинна вивчити ситуацію та причини, що її спровокували. До складу робочої групи запросили представників організацій ветеранів та громадськості.

Михайло МАРИНІЧ

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top