Вы здесь
Главная > Политика > Губернатор Сумщини попросив не приплітати його до політики

Губернатор Сумщини попросив не приплітати його до політики

Голова Сумської облдержадміністрації

Голова Сумської облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зібрав прес-конференцію з «політичних питань», принаймні, так було заявлено попередньо. Втім, саме на «політичні» питання губернатор Сумщини відповідав вкрай неохоче.

Зауваживши, що деякі політичні сили у «передчасному» передчутті дострокових виборів почали розхитувати ситуацію та заявляти повсюдно про «зради й недозради», Микола КЛОЧКО підкреслив, що сам він нині політичною діяльністю не займається.

Тож і поширена в інтернет-ЗМІ інформація про його причетність до Партії вільних демократів є недостовірною. «І до того, що сесія обласної ради 15 липня не відбулася, я не маю жодного відношення і звинувачення на свою адресу категорично не приймаю», — сказав Клочко, який, нагадаємо, раніше склав повноваження депутата облради від БПП, відповідно до законодавства.

«Роботу в облраді треба вирівнювати, нормалізувати. І засідання сесій не повинні йти по 8 годин, аби кожен встиг розповісти, як він «любить народ».

Від гасел нічого не вирівняється. Скільки не кажи «халва», у роті солодше не стане. До розхитування ситуації в області призвела політична незрілість деяких діячів», — «прозоро» натякнув Клочко, який тривалий час перебуває у конфліктних стосунках з головою Сумської облради Семеном САЛАТЕНКОМ.

comments powered by HyperComments
Top