Вы здесь
Главная > Новости > Газету «Сумщина» знову заштормило

Газету «Сумщина» знову заштормило

Представники трудового колективу газети наполягають на негайній зустрічі з новообраним головою Сумської обласної ради Володимиром ТОКАРЕМ.

На першій же прес-конференції Володимира Токаря у якості керівника облради виникла суперечка між виконуючим обов’язки головного редактора «Сумщини» Віталієм КОХАНОМ та колишнім головредом Сергієм МОШЕЮ. Обидва вони прийшли на зустріч, як представники «Сумщини».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У червні цього року Мошу звільнив з роботи Семен САЛАТЕНКО, який очолював представницький орган області до 2-го грудня. Згодом за це ж рішення проголосувала більшість депутатів облради. Проте екс-головред звернувся до суду і виграв свою справу. Нещодавно вже Апеляційний суд області постановив поновити його на роботі.

Колективу «Сумщини» стало відомо, що Володимир ТОКАР підписав відповідне розпорядження про поновлення Сергія Моші – нагадаємо, обласна рада та облдержадміністрація досі залишаються співзасновниками видання, яке наступного року відзначатиме своє 100-річчя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Запрошуємо на зустріч із трудовим колективом. Ви переконаєтеся, що крім прибиральниці, ніхто з Мошею працювати не буде. Це насильство над людьми, причому втретє», — звернулась до голови облради під час прес-конференції заступник головного редактора «Сумщини» Тетяна ГОЛУБ, нагадуючи про звільнення попередніх двох колективів.

«Я беспредєлом займатися не буду, є рішення суду. Подивимось, як Сергій Моша працюватиме, який створить клімат у колективі. Треба перевернути сторінку, забути те, що було», — у свою чергу зауважив Володимир Токар, пообіцявши при цьому, що він неодмінно зустрінеться з колективом за тиждень, коли повернеться до Сум із запланованої раніше поїздки.

comments powered by HyperComments
Top