Вы здесь
Главная > Общество > Образование > Про енергозбереження на Сумщині говорять навіть діти

Про енергозбереження на Сумщині говорять навіть діти

Учень Сумської спеціалізованої школи №7 Даніїл Пилипенко – переможець всеукраїнського конкурсу на зменшення споживання електроенергії

Всеукраїнський конкурс із енергозбереження проводився у школах 16 українських містах – партнерів Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Серед шкіл переможців – Сумська спеціалізована школа №7 імені Максима Савченка. У номінації «Споживаймо енергію розумно», учень 9-Б класу цієї школи Даніїл Пилипенко став першим у номінації «Найкращий відеоролик на тему енергозбереження».

енергозбереження на Сумщині 2 «Якраз у 9 класі діти і вивчають електрику, тому для цих школярів означена тематика була дуже актуальною і ми вирішили взяти участь у конкурсі, – зазначила вчитель фізики цієї школи Наталія Кудояр. – Спочатку зробили відео усім класом, а потім Даніїл запропонував додати ще й від себе відеозапис. У ролику він продемонстрував можливості економії електроенергії через використання сучасних технологій. Знімав усе у себе вдома. Обидва записи ми відправили на конкурс. І його ролик «Споживаймо енергію розумно» став переможцем».

Як розповіла Наталія Кудояр, крім відео, школярі демонстрували на конкурсі малюнки та різноманітні поробки. Також вони створили агітбригаду і розповідали про енергозбереження в доступній формі навіть першокласникам.

До речі, у рамках конкурсу, 78 шкіл-учасників заощадили понад 41 тис. кВт/год. електроенергії.

За словами його організаторів, своєю активністю школярі показали, що Україна може бути енергонезалежною лише у тому випадку, якщо ми всі разом будемо ощадливо використовувати енергоносії.

Окрім почесних грамот та сувенірів, переможці конкурсу отримали від Проекту USAID сертифікати на проведення енергетичного аудиту шкільних будівель.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top