Два з половиною мільйони гривень просять білопільчани

З проханням посприяти у виділенні такої суми коштів до депутата Білопільської районної ради від УКРОПу, голови районного осередку партії Олександра Хацька звернулися лікарі з міста Білопілля.

Капітального ремонту потребує Білопільський центр первинної медичної допомоги. Будівля Комунального некомерційного підприємства Білопільської районної ради була введена в експлуатацію в 1892 році як навчальний заклад. А уже з 50-х років минулого століття до теперішнього часу експлуатується як лікарняний заклад, до якого входить і поліклініка, і денний стаціонар, і приміщення інших призначень. На сьогодні споруда має статус пам’ятки архітектури місцевого значення.

Олександр Хацько відреагував на звернення медперсоналу і особисто оцінив стан закладу:

«Отримавши звернення, я відразу вирушив до лікарні, щоб особисто вивчити ситуацію. Саме там я і спілкувався з лікарями, оглядав приміщення. Зробив висновок, що негайно слід втрутитися в ситуацію. Дуже важливо зберегти архітектурну пам’ятну будівлю, а також її функціонування. Тому я, маючи будівельну освіту, особисто виконав кошторис та визначився з обсягом робіт».

За висновками обстеження депутатом Хацьком стан будівлі придатний до експлуатації, проте потребує не мало коштів: 58 тисяч гривень – поточний ремонт, 2 493 тисяч гривень – капітальний ремонт, 50 тисяч гривень – проектні роботи.

Заощадливим та вигідним є опалення будівлі – сучасний твердопаливний котел з примусовою циркуляцією теплоносія. Є можливість підключення до системи централізованого опалення квартальної котельні КЗ Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля». Цегляні стіни будівлі, товщина яких складає 80 сантиметрів, реконструкції згідно вимог енергозбереження не потребують. А це дозволить значно зекономити кошти.

Олександр Хацько озвучив проблеми та суми їх вирішення голові Сумської обласної організації політичної партії Українське об’єднання патріотів Владиславу Луговому.

«Ми маємо зберегти пам’ятку архітектури нашої області, тим більше що будівля досі функціонує і заміни їй немає. Тому, як представники влади, ми прийняли рішення і будемо ініціювати виділення коштів, – говорить Владсислав Луговий. – У будівлі, якій майже 130 років, щодня проходять лікування десятки білопільчан. Це чудово, що історичні приміщення досі функціонують, але було б ще краще, якби там були сучасні належні умови. Тому ми прикладемо максимум зусиль, щоб кошти були виділені і будівля збереглася і як архітектурна пам’ятка, і як лікарняний заклад».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top