Вы здесь
Главная > Общество > Хочете оформити документи на субсидію? Зверніться до Центру безоплатної правової допомоги!

Хочете оформити документи на субсидію? Зверніться до Центру безоплатної правової допомоги!

Хочете оформити документи на субсидію?

Тут допоможуть правильно оформити всі документи на субсидію, нададуть необхідні роз’яснення та консультації.

Розраховувати на допомогу від держави мають право більшість українських родин, комунальні витрати яких перевищують 15% загального місячного доходу. Тобто, якщо в родині працює двоє, їхня спільна заробітна плата становить 5000 гривень, а за комуналку вони сплачують більше 750 грн, то така родина має повне право на грошову допомогу від держави.

Так само, скористатися своїм правом на субсидію можуть не лише ті, хто мешкає у власному житлі, а й громадяни, які орендують квартиру чи будинок на підставі відповідного договору.

«Процес отримання субсидії було значно спрощено, щоб українці не плуталися у безлічі паперів, а у чиновників було менше можливості відмовити у оформленні субсидії через відсутність тих чи інших паперів. Нині громадянам треба зробити лише кілька простих кроків,» – говорить Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО.

Перший з них – заповнити лише 2 документи: заяву на отримання допомоги та декларацію про доходи. Другий – подати заповнені документи на субсидію будь-яким зручним способом. Ви можете власноруч віднести їх до місцевих управлінь праці та соціальної політики або ж до вашої сільської чи селищної ради.

Так само, можна надіслати заповнені бланки рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання. Ще один, досить зручний спосіб – заповнити необхідні бланки через інтернет на сайті subsidii.mlsp.gov.ua.

Паперові бланки мали прийти поштою до скриньки кожної родини. Якщо ви не отримали такого листа, бланки можна завантажити у мережі інтернет з сайту http://teplo.gov.ua/,роздрукувати та заповнити. На цьому ж сайті можна знайти детальні інструкції та зразки заповнених документів.

Третій крок – дочекатися, доки соціальна установа письмово повідомить про своє рішення надавати чи не надавати субсидію, а також вкаже розмір виділених коштів у разі прийняття позитивного рішення. При цьому, слід зазначити, що субсидія призначається на 12 місяців, а не на півроку, як було раніше і автоматично переноситься на наступний строк. А це значить, що ще раз заповнювати і подавати документи громадянам, які вже отримують субсидію, не треба.

Якщо виникли якість проблеми, ви можете в будь-який час отримати додаткову консультацію, зателефонувавши на гарячу лінію 15-45.

Також детальну інформацію, роз’яснення і допомогу в оформленні субсидії можна отримати в місцевих центрах та бюро правової допомоги. Дізнатися, де розташований найближчий до вас центр чи бюро можна за телефоном гарячої лінії: 0-800-213-103.

У Сумах місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Покровська,9/1.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top