Вы здесь
Главная > Добро за годину > Добро за годину: народження картини

Добро за годину: народження картини

Сумський художник Андрій БАГНО подарував онкохворим дітям пейзаж, створений на їх очах.

Андрій Багно захоплюється живописом вже більше 15 років. «У своїх картинах прагну передати ті світлі почуття, які викликає у мене споглядання краси Божого творіння», — говорить він.

Художник брав участь у різноманітних виставках, його картини є у приватних колекціях України, США, Німеччини та інших країн.

Як християнин, своїм талантом Андрій намагається служити людям. Так, він проводить безкоштовні майстер-класи, показуючи, як всього лише за годину, за допомогою доступних технік і олійних фарб можна створити витвір мистецтва.

Не так давно за дивом народження осіннього пейзажу спостерігали волонтери – нині він зберігається у громадському фонді «Суми». А вчора вже картину на «зимову» тему Андрій намалював на очах маленьких пацієнтів гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні та їх батьків.

Онкохворим дітям, які перебувають у відділенні на тривалому і складному лікуванні, надзвичайно потрібні приємні емоції. За тим, як на полотні з’являється зображення, маленькі пацієнти дивились, затамувавши подих. Відтепер вони можуть милуватися картиною у будь-який час – цю роботу Андрій подарував відділенню гематології.

Фото: Вячеслав ГАННІЧ.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top