Вы здесь
Главная > Добро за годину

Медіа-проект «Добро за годину». Ви зробили добру справу особисто чи її зробили для Вас? А може, Ви почули про цікавий випадок? Пишіть нам на або повідомленням на особисту сторінку facebook.com, телефонуйте 0664798266. Причому не важливо, в якому місті чи країні Ви проживаєте – у Media Sumy є друзі по всьому світу!

Сумчанин на свій день народження збирає кошти для колеги

Прес-секретар патрульної поліції Сум Олег СОЛОГУБ попросив своїх друзів про незвичайний подарунок. Всіх, хто хоче його привітати з особистим святом, він просить допомогти з коштами на лікування Віктора ІГНАТЕНКА.

Добро за годину: в гостях у мами героїв-сумчан

На вулиці Юрія ВЄТРОВА у Сумах живе його мама — Валентина Степанівна Вєтрова. Новорічно-різдвяні свята – гарний привід подарувати своє тепло і увагу не лише рідним, близьким, а й тим, чиї серця зранені непоправними втратами.

Добро за годину: у Сумах влаштували концерт заради життя

Щоб підтримати колегу, який потребує дороговартісного лікування, сумські митці влаштували благодійний концерт. Відомий сумський музикант, звукорежисер, керівник легендарного колективу «Резонанс» Сергій НЕЧИПОРЕНКО переніс обширний інфаркт. Нині чоловік потребує операції на серці.

Добро за годину: сумчани стають донорами

Одна з найбільш добрих справ, які можна зробити за годину – донорство крові. Медзаклади області потребують її постійно. Люди хворіють, лягають на операційний стіл, потрапляють у автокатастрофи, стають жертвами нещасних випадків на роботі – і часто врятувати їхнє життя може лише своєчасне переливання крові. Для цього потрібно мати її резерв. Тому в сумському обласному центрі служби крові завжди радо чекають донорів. І яка справа може бути відповідальнішою, ніж врятувати життя?

Добро за годину: усмішки в онкогематології

Маленький пацієнт онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні Саша вже не почувається самотнім. Саша – хлопчик з Білопільського інтернату і боротися з важким захворюванням йому доводиться без батьківської підтримки і тепла. Втім, завдяки добрим людям малюк не залишився наодинці з бідою.

Top