Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Дівчина із Шосткинського району постраждала через…шоколад

Дівчина із Шосткинського району постраждала через…шоколад

«Бізнес-партнер», якого 25-річна дівчина знайшла через інтернет-сайт, «кинув» її на дві тисячі гривень.

Переглядаючи оголошення на одному із сайтів, підприємиця-початківець натрапила на пропозицію про продаж шоколаду та кави по дуже вигідній ціні. Вона зателефонувала за вказаним в оголошенні номером телефону і домовилась з продавцем про купівлю цих продуктів.

Однією з умов «бізнес-партнера» була стовідсоткова передоплата за товар, тож дівчина перерахувала на продиктований їй рахунок дві тисячі гривень.

Однак замовлений товар вона так і не отримала, а всі спроби зв’язатися з продавцем виявились марними, оскільки номер зазначеного в оголошенні телефону перестав обслуговуватись. Потерпілій нічого не залишалось робити, як звернутися за допомогою до поліції.

За цим фактом слідчі відкрили, як повідомляє сектор комунікації поліції Сумщини, кримінальне провадження за частиною1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та розпочали пошук шахрая.

Поліцейські застерігають громадян від надмірної довіри до незнайомців, та радять під час куплі-продажу товарів через мережу інтернет користуватися послугою «накладений платіж». Це убезпечить покупця від шахрайства та дасть змогу оплатити товар під час його отримання.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top