Вы здесь
Главная > Общество > Криминал > Директора сумського КП «Шляхрембуд» спіймали на корупції

Директора сумського КП «Шляхрембуд» спіймали на корупції

Керівник комунального підприємства Сумської міськради Олександр ВЕГЕРА уклав, від імені підприємства, договір на оренду елітного позашляховика з власною дружиною.

Місячна вартість оренди, як повідомляє прес-служба прокуратури області, складає 10 400 гривень, не враховуючи витрат, пов’язаних із страхуванням майна, а також із ремонтом, експлуатацією, заміною запчастин тощо.

За цим фактом управлінням захисту економіки за матеріалами Сумської місцевої прокуратури складено 2 адміністративні протоколи про правопорушення, пов’язані з корупцією за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, які направлено до суду, копії вручені посадовцю.

Як повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Андрій БАЙДАК, відносно цього керівника уже складалися в цьому році чотири адміністративні протоколи за порушення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, які на даний час перебувають на розгляді в суді.

Проте у зв’язку з постійними неявками правопорушника з різних причин їх судовий розгляд наразі не закінчився.

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top