Вы здесь
Главная > Общество > Культура > Під директором «Щепки» захиталося крісло

Під директором «Щепки» захиталося крісло

Директор «Щепки» Микола ЮДІН може втратити крісло

На посаду директора Сумського обласного академічного театру драми та музкомедії імені Щепкіна є шість претендентів. Серед них – і сам Микола ЮДІН, який очолює театр з 2010 року. На сьогодні він є виконуючим обов’язки директора закладу культури.

Директор «Щепки» Микола ЮДІН може втратити крісло
Микола ЮДІН

Наскільки високими є його шанси зберегти керівну посаду, невідомо, адже діяльність пана Юдіна, як і будь-якого іншого керівника, оцінюється неоднозначно, а сам він має досить і симпатиків, і недругів. Які можуть йому закидати, зокрема, і пенсійний вік.

Засідання комісій з конкурсного відбору керівників комунальних закладів культури відбудеться в Сумській обласній раді 25 листопада з 10-ї години і далі за графіком.

На ньому розглядатимуть також кандидатів на посади керівників історико-культурного заповідника «Посулля», обласного краєзнавчого музею, обласної наукової універсальної бібліотеки та історико-культурного заповідника у Путивлі.


Як повідомив media.sumy.ua начальник управління майном Сумської облради Микола КОВАЛЕНКО, найбільше кандидатів, а саме шість, претендує на посаду директора театру, ще два хочуть очолити краєзнавчий музей. На всі інші посади є лише по одному претенденту.

Нагадаємо, конкурсний відбір на посади керівників закладів культури був запроваджений саме цього року у зв’язку із законодавчими змінами. З кандидатами, які пройдуть відбір, буде підписано контракт на п’ять років. Микола Коваленко обіцяє, що принаймні на Сумщині діючі керівники жодних преференцій перед іншими претендентами не отримають, а сам конкурс буде максимально прозорим.

comments powered by HyperComments
Top