Вы здесь
Главная > Политика > Депутат обласної ради привітав освітян

Депутат обласної ради привітав освітян

Депутат Сумської обласної ради Віктор ЛАДУХА (фракція «Батьківщина») завітав до Суховерхівської загальноосвітньої школи у Буринському районі, аби привітати дітей та їх батьків із весняним святом.

Як депутат, Віктор Ладуха постійно опікується проблемами освітян та надає їм необхідну допомогу. Так, зовсім нещодавно він допомагав вирішити питання з опаленням навчальних закладів.

Цього ж разу у школі панував святковий весняний настрій, тим більше гість завітав до дітей, їх батьків та педагогів з чудовим подарунком – комп’ютерною технікою.

«Держава сьогодні, на жаль, дещо віддалилася від села. І треба допомагати тим, хто живе у глибинці, не закривати школи, а навпаки, створювати у селах нові робочі місця. Тоді буде і школа, і дитсадок, і культура. А якщо іти тією дорогою, якою нас веде держава, не буде ні села, ні української пісні, нічого», — сказав Віктор Ладуха. Додавши при цьому, що в українців є все необхідне, аби побудувати успішну державу – і ресурси, і роботящі руки, і таланти.

Побажавши всім присутнім миру і добра, депутат запевнив, що і надалі надаватиме підтримку громаді села, тож запросив людей звертатися до нього з приводу будь-яких проблем. А також надав контакти своєї громадської приймальні, де можна безкоштовно отримати юридичну чи іншу допомогу.

І.С. Політика

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top