Вы здесь
Главная > Общество > Депутат Сумської облради не дав замерзнути дітям: ВІДЕО

Депутат Сумської облради не дав замерзнути дітям: ВІДЕО

Віктор ЛАДУХА

Депутат обласної ради (фракція «Батьківщина»), член Буринського районного ГО «Майдан» Віктор ЛАДУХА виявив, що проблеми з опаленням загальноосвітніх шкіл у районі набувають критичного характеру.

«До мене, як депутата, звернулись, аби вирішити гостру ситуацію, що склалася у селі Черепівка, — розповідає Віктор Ладуха. – З’ясувалося, що учні місцевої школи буквально замерзають. Звичайно, я підключився до вирішення цієї проблеми, були виділені особисті кошти, кошти фермерських господарств, які очолюю і ми завезли до школи дві машини дров».

За словами депутата, подібна ситуація склалася у школах Жуківки та Суховерхівки Буринського району. Температура у них настільки низька, що подекуди у приміщеннях замерзає вода, навчальні заклади у нинішні лютневі морози доводиться просто закривати. Тож у Жуківку вже також відправлено транспорт із дровами.

При цьому, як стверджує Віктор Ладуха, місцева влада чинить спротив таким ініціативам. Та, попри все, він закликає громаду не лише району, а всієї області повідомляти йому про подібні факти, аби діти Сумщини не мерзли під час навчального процесу.

І.С.

Фото: farming.org.ua

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top