Вы здесь
Главная > Политика > Заради вшанування героїв АТО Сумська обласна влада відклала чвари

Заради вшанування героїв АТО Сумська обласна влада відклала чвари

День незалежності у Сумах

День незалежності у Сумах розпочався на Алеї Слави. Тут відбувся мітинг пам’яті та покладання квітів до могил загиблих в антитерористичній операції на Сході.

Вшанувати захисників української незалежності прийшли керівники області Микола КЛОЧКО та Семен САЛАТЕНКО, міський голова Сум Олександр ЛИСЕНКО, народні депутати України від Сумщини, політики, представники громадських організацій і навдивовижу багато сумчан та гостей міста.

Спогади, сльози, слова подяки і скорботи… Панахиду за загиблими відслужив Архиєпископ Сумський і Охтирський владика Мефодій. А мама Героя України Олександра АНІЩЕНКА, який загинув у 2014 році під Слов’янськом, Зінаїда Миколаївна звернулася до присутніх віршем: «Гинуть найкращі наші сини, плачуть їхні родини. Боже, дай розуму нашим братам і вбережи Україну».

Від Алеї Слави урочистою ходою сумчани прийшли містом до вулиці Соборної, де поклали квіти до пам’ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ. Потім учасники урочистостей зібралися на площі Незалежності, щоб разом з усіма співвітчизниками заспівати гімн України.

День незалежності у Сумах. Фотозвіт

З Днем народження, Україно! Із двадцятип’ятиріччям тебе, наша вільна, незалежна ненько! Зі святом вас, сумчани!!!!

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top