Вы здесь
Главная > Общество > Добро за годину: День народження у лікарні

Добро за годину: День народження у лікарні

Настя ПОПОВА, яка досі перебуває у лікарні після ДТП, зустріла своє 16-річчя у товаристві друзів.

За останній місяць юній Насті довелося пережити справді важке випробування. 18 серпня автомобіль ВАЗ збив на пішохідному переході Настю, її маму Ірину та двох молодших братиків.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ми повідомляли про цей випадок більше тут, запрошуючи всіх небайдужих сумчан долучитися до збору коштів на лікування Насті Попової та Ірини СІРЕНКО. Саме вони постраждали найбільше (хлопчики, на щастя, уникли травм) і досі з серйозними переломами перебувають на лікуванні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Отож своє 16-річчя Настуні довелося зустрічати у відділенні травматології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні. Свято могло би бути сумним, як би не… О 16 годині дівчинка почала прислухатися до якихось неясних звуків у коридорі. За дверима відбувалися якісь загадкові (як виявилось пізніше, підготовчі) процеси, а вже за мить палата наповнилась усмішками, гамором, радістю.

Веселий тортик від media.sumy.ua
Веселий тортик від media.sumy.ua

З Днем народження Настю привітали її одногрупники із Сумського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій. У цьому навчальному закладі дівчинка та її друзі опановують спеціальність технолога.

Солодощі, квіти, повітряні кульки… Одним словом, свято вдалося! Сьогодні дівчинка почувається вже краще. Настуся з нетерпінням чекає, коли лікарі знімуть шини та дуже хоче якомога швидше повернутися до родини та навчання. Де її зустрінуть найкращі у світі одногрупники!

 

Замість післямови

Дорогі наші читачі, друзі!

Ця публікація є стартом нашого нового медіа-проекту «Добро за годину». Проекту, співавторами якого станете саме ви!

Мати Тереза казала: «Ми не завжди можемо звершувати великі справи, але ми можемо робити малі справи з великою любов’ю». Часто доброчинність асоціюється саме з великими справами, які потребують неабияких можливостей, зокрема, фінансових.

Наша мета – висвітлювати якраз «малі» справи, показати, що всього лише за годину, без особливих зусиль, можна принести у цей світ краплину світла і добра, отже, змінити його на краще.

Ви зробили добру справу особисто чи її зробили для Вас? А може, Ви почули про цікавий випадок? Пишіть нам на або повідомленням на особисту сторінку facebook.com, телефонуйте 0664798266. Причому не важливо, в якому місті чи країні Ви проживаєте – у media.sumy.ua є друзі по всьому світу!

comments powered by HyperComments
Top