Вы здесь
Главная > Новости > А що для вас означає День Конституції?

А що для вас означає День Конституції?

На Сумщині пройшли урочистості з нагоди одного із найважливіших державних свят України.

Розпочалося відзначення Дня Конституції покладанням квітів до могил загиблих в зоні АТО на Алеї Слави на Центральному кладовищі. Представники влади області та міс та вклонилися пам’ятникам сумських бійців, які поклали своє життя на Сході України, захищаючи державні кордони від ворога.

День конституции4

Традиційно на святкування Дня Конституції на площу Незалежності зійшлися сумчани та гості міста.

«Для мене День Конституції – це справді свято, – розповіла Народна артистка України Євгенія СЕРЕБРЯКОВА. – Попри якісь політичні і життєві негаразди, цей день все ж таки святий для всієї моєї родини».

День конституции2

Для дружини загиблого учасника бойових дій Наталії ПРОКОПЕНКО цей день також особливий.

«Ми хочемо, щоб наша молодь, наші діти жили краще нас, – говорила вона. –І з цією вірою в серці ми і прийшли сьогодні на свято Конституції»

День конституции

А от житель села Постольне Сергій ЛАГУТА впевнений, що Україна переможе в будь-якій війни. Бо разом ми – сила і нас не зламати.

«Я вірю в нашу Україну, нашу Конституцію і знаю, що все у нас вийде», – сказав він.

День конституции3

День Конституції – це дата, яка об’єднує наш народ від Заходу до Сходу, від Півночі й до Півдня. І це продемонстрував марш оркестрів із багатьох міст України, який відбувся на центральній вулиці міста.

Свої музичні вміння показували сьогодні не лише оркестри з України, а й спеціальний гість традиційного фестивалю «Сурми України» духовий оркестр із міста Бурса (Туреччина).

День конституции11

Для багатьох українців свято Конституції – це не просто вихідний день, чи причина ще раз одягти вишиванку. Це привід згадати, що ми – велика нація, яка, справді, зможе вистояти, перетерпіти всі негаразди і перемогти…

День конституции7

День конституции10

День конституции8

День конституции6

День конституции13

День конституции12

День конституции5

comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.
Top